ПРО ПРИВАТНУ ОХОРОНУ «АНТАРЕС-2000»

 

Группа компаній «Антарес-2000» засновано в грудні 1999 року та працює на ринку понад 21 рік. Наше Товариство є членом Української федерації професіоналів безпеки та учасником Міжнародної Асоціації ветеранів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «Центр», що дозволяє реагувати на сигнали «Тривога» на всій території України. Головним напрямком діяльності ТОВ «Антарес-2000» є надання послуг з охорони об’єктів державної та приватної форм власності, а також особистої охорони громадян (ліцензія МВС України серії АВ № 507634 від 15.05.2010 р. (термін дії – безстроково)).

Керівництво ТОВ «Антарес-2000» здійснюється колективом досвідчених фахівців з числа колишніх працівників органів Служби безпеки України та МВС України, з чисельністю особового складу понад 1500 чоловік. ТОВ «Антарес-2000» має власне офісне приміщення, кімнату зберігання зброї, автопарк автомобілів підвищеної прохідності та комфортності, повну матеріально-технічну базу для надання повного комплексу охоронних послуг. Охоронники під час несення служби забезпечені засобами індивідуального захисту, у тому числі пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовою кулею несмертельної дії (травматичною зброєю) та спеціальним одягом відповідного сезону з розпізнавальними знаками належності до суб’єкта охоронної діяльності.

ТОВ «Антарес-2000» надає послуги з фізичної охорони  об’єктів будь якої складності, в тому числі і вахтовим методом (за необхідності). В офісному приміщенні  ТОВ «Антарес-2000» знаходиться пульт централізованого спостереження. Реагування на сигнали «Тривога» здійснюється цілодобовими групами швидкого реагування в складі не менше 3 охоронників на службових автомобілях, що перебувають у приватній власності підприємства та обладнані системи GPS навігації, відеореєстраторами (а також спеціальними проблисковими сигналами і засобами). Термін їх прибуття на об’єкт – 5-7 хвилин з моменту надходження сигналу «Тривога».

Крім цього, для охорони об’єктів ТОВ «Антарес-2000» пропонує монтаж та обслуговування систем відеоспостереження з виведенням зображення на монітори, телевізори, телефони з переглядом в он-лайн режимі, а також систем контролю доступу на об’єкти (встановлення та обслуговування турнікетів, систем обліку робочого часу з використанням фізичних захищених карток, по відбитку пальця, сітківки ока тощо).

Товариство на підставі Ліцензії Державної служби України з надзвичайних ситуацій (наказ від 03.08.2018 № 454) здійснює проектування, монтаж і технічне обслуговування систем пожежної сигналізації та пожежогасіння, а також спостерігання за пожежною автоматикою об’єктів. Реагування на сигнали «Тривога» від пожежної автоматики передаються черговими операторами ТОВ «Антарес-2000» на пульт ДСНС України.

ТОВ «Антарес-2000» надає послуги фізичним та юридичним особам із проведення психофізіологічного інтерв’ю (тестування) з використанням поліграфа (детектора брехні). Для проведення тестування використовується поліграф, який відповідає вимогам ДСТУ 8692:2016. Проведення тестування на поліграфі проводить кваліфікований і досвідчений спеціаліст із досвідом роботи та який є членом Всеукраїнської асоціації поліграфологів. Новітні розробки та технології в сфері прикладної психофізіології надають ряд переваг і допоможуть під час проведення службових розслідувань, захисту інтересів роботодавця за рахунок проведення кадрових перевірок персоналу як перед прийомом на роботу, так працюючих співробітників, вирішення проблемних питань приватного характеру.

Для підвищення кваліфікації охоронників Товариство отримало  ліцензію Міністерства освіти і науки України та самостійно навчає своїх працівників по спеціальності «Охоронник» та «Охоронець»  з присвоєнням їм 3 кваліфікаційного розряду та видачею посвідчень про підвищення кваліфікації державного зразку.

Нашими клієнтами є АТ «Укртрансгаз», АТ «Укргазвидобування», АТ «Укрпошта», група компаній Kernel Group, СП «ПОЛТАВСЬКА ГАЗОНАФТОВА КОМПАНІЯ», ТОВ «БЕЙКЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА Україна», Дочірнє Підприємство «Адідас-Україна», Українська медична стоматологічна академія, школи та  гімназії міста Полтава і Кременчук, Полтавський обласний центр зайнятості, Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського, ПАТ «Електромотор», ТОВ «Новооржицький молокозавод», мережа банків АТ «Ощадбанк», ПАТ «БАНК ВОСТОК», ПАТ «Кристалбанк», ПАТ «Перший український міжнародний банк»,  КБ «Укрексімбанк», мережа магазинів «Аврора», АТ «Українська залізниця», АТ «Укртранснафта», підприємства групи групи «Приват», мережа супермаркетів Маркетопт тощо.

Для забезпечення громадського порядку ТОВ «Антарес-2000» заснувало Громадське формування з охорони громадського порядку міста Полтави, при цьому всі охоронники Товариства є членами цього формування та особисто здійснюють захист громадського порядку в місті у вихідні та святкові дні, у дні посиленого режиму охорони та підтримання порядку в місті Полтава при тісній співпраці із органами місцевого самоврядування те територіальними органами поліції. Всі члени громадського формування у встановленому законом порядку отримують дозволи на носіння та зберігання травматичної зброї.

Остаточна вартість послуг встановлюється в залежності від місця розташування об’єктів охорони, комплексу охоронних послуг та після обговорення всіх суттєвих критеріїв необхідних Вашому об’єкту.

Ваша безпека – наша ціль!