ПУЛЬТОВА ОХОРОНА

Термін прибуття групи швидкого реагування до місця пригоди не перевищує 5–7 хвилин

Залишити заявку
Card image cap
Охорона об'єктів різної форми власності

Приватна охорона "Антарес-2000" проведе обстеження Вашого об’єкту та запропонуємо максимально ефективну систему охорони для Вашого бізнесу.

Детальніше
Card image cap
Охорона будинків, квартир

Приватна охорона «Антарес-2000» надає комплекс охоронних послуг, спрямованих на виявлення та знешкодження злочинних посягань на Ваше особисте майно, а саме: — квартири, будинки, господарчі будівлі та інше.

Детальніше
Card image cap
Монтаж сигнализації

Кваліфіковані інженери "Антерес-2000" проведуть безкоштовне обстеження та запропонують Вам декілька варіантів захисту Вашого майна, з подальшим обладнанням системами в найкоротший термін.

системами в найкоротший термін.

Детальніше

Пультова охорона

Найефективнішим засобом безпеки майна на сьогодні  є пульт централізованої охорони (ПЦО). При однократному вкладенні коштів у монтаж системи охоронно-пожежної сигналізації на об’єкті, клієнт отримує надійну охорону майна за невелику абонентську плату в порівнянні з фізичною охороною об’єкта. За заявкою клієнта наш співробітник (безкоштовно) виїжджає на об’єкт, надає вичерпну інформацію за ефективною схемою блокування об’єкта, вартості монтажу систем сигналізації і абонентської плати. Пульт централізованої охорони здійснює охорону різних типів об’єктів: квартир, будинків, офісів і інших службових приміщень. Компанія проектує і здійснює монтажні роботи з охоронно-пожежної сигналізації, відеоспостереження, систем контролю доступу, а також проводить моніторинг пожежної сигналізації і обслуговує обладнання. Вартість монтажних робіт залежить від обладнання, що буде встановлюватися на об’єкті.

Пульт охорони компанії має найсучасніші системи. Інформація з об’єкта, що охороняється,  виділеним радіоканалом або GSM каналом, через інтернет надходить на пульт охорони і дублюється телефонним зв’язком одночасно або окремо, що виключає ряд проблем з охорони об’єктів через телефонну лінію (обрив кабелю, відключення телефону, профілактика на АТС і ін.).

Реагування на спрацювання охоронно-тривожної сигналізації.

Після надходження на пульт охорони сигналу про спрацьовування сигналізації на об’єкт виїжджає група швидкого реагування яка чергує в цій зоні, найкоротшим шляхом та в найкоротший термін. Група швидкого реагування максимально наближена до об’єкту, що охороняється — це скорочує час прибуття за сигналом тривоги і становить 3-7 хвилин. Оснащення оперативних груп автомобілями високої прохідності з проблисковими маяками, що часто відіграє ключову роль при поганих погодних умовах і бездоріжжі. Групи реагування складаються з трьох співробітників які  оснащенні усіма необхідними спецзасобами згідно Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених  Постановою КМУ від 18.11.2015 №960., радіозв’язком, обладнання GPS-навігації та зв’язку, відео- і аудіоконтролю, засоби індивідуального захисту, планшети  та інше спецобладнання. Після прибуття на об’єкт члени групи швидкого реагування здійснюють огляд цілісності конструкцій об’єкта та оперативно-пошукові заходи що до з’ясування причини спрацювання сигналізації. Забезпечують виявлення та затримання злочинців, а також передачу правоохоронним органам. Результати виїзду повідомляються на пульт централізованої охорони та власнику об’єкта. В разі порушення цілісності об’єкта забезпечується фізична охорона до прибуття власника.

Постійно діють різноманітні акційні пропозиції !!!
(які можливо переглянути в розділі Акції!!)

Залиште заявку і ми вам передзвонимо

або телефонуйте:

(099) 097-18-88 (097) 097-18-88 (093) 097-18-88

    Натискаючи кнопку, я даю згоду на
    обробку Персональних данних