КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ ТА ОБЛІКУ РОБОЧОГО ЧАСУ

Електронні прохідін через турнікети або зчитувачі

Залишити заявку

Приватна охорона «Антарес-2000» пропонує системи контролю доступу та обліку робочого часу (СКД, СКУД) що являє собою програмно-апаратний комплекс, який вирішує завдання з управління доступом на територію об’єкта, підприємства, офісу або локального обмеження доступу співробітників в різні зони, а також управління виконавчими пристроями.
А саме: Ми виконаєм будь які роботи з проектування, монтажу, ремонту та обслуговування системи контролю доступу та обліку робочого часу на вашому об’єкті, та правильним підбором потрібного обладнання і устаткування для:

• Автоматизованих прохідних через турнікети, (повно рослі турнікети) різних типів та конфігурацій;
• Електронних замків, електромеханічних, електромагнітних, запорів та інших;
• Шлагбаумів, проти таранних шлагбаумів, боллардів, автоматику для розпашних, підйомних та відкатних воріт, де використовується ідентифікація за відбитком пальців, сітківки ока, розпізнавання обличчя, захищеними від дублювання безконтактними картками, брелоки та інше.)

Електронна прохідна реалізує багато можливостей по контролю та управлінням доступу:

1. Перш за все, система контролю доступу (СКД, СКУД) дозволяє ефективно припиняти прохід до будівлі особам, які не мають на це право, а так само вводити і оперативно змінювати рівень доступу працівників організації в різні сектори і приміщення.
2. Система контролю доступу дозволяє вести облік статистики проходів через кожну точку доступу і збереженням інформації про час проходу і про особу. Це дозволяє формувати звіт про дотримання співробітниками графіка робочого часу з фіксацією запізнень на роботу або передчасного відходу з неї, наявності прогулів і часу перебування поза будинком у службових завданнях в робочий час.
3. За допомогою СКД легше вирішувати питання безпеки в будівлі, система фіксує спроби несанкціонованого доступу і повідомляє про них на пульт охорони.

Для реалізації контролю та обліку робочого часу потрібно:

• Програмне забезпечення (ПО) з можливістю підтримки модуля реєстрації часу;
• Мережевий контролер доступу з декілька напрямками проходу та функцію підтримки модуля обліку робочого часу повинен бути обладнаний роз’ємом для підключення до серверу через локальну мережу або інтернет;
• Пристрій обмеження проходу (турнікет, двері, обладнані електромагнітним або електромеханічним замком і ін.);
• Сервер (робоче місце оператор) на якому буде встановлене програмне забезпечення для обліку робочого часу, створення звітів, та адміністрування всього комплексу.

Залиште заявку і ми вам передзвонимо

або телефонуйте:

(099) 097-18-88 (097) 097-18-88 (093) 097-18-88

    Натискаючи кнопку, я даю згоду на
    обробку Персональних данних