ВІДСТЕЖЕННЯ ЗАСОБІВ ПРИХОВАНОГО СТЕЖЕННЯ

Нейтралізуємо жучки, приховані камери і мікрофони

Залишити заявку
ПРО ПОСЛУГУ

У Вас з’явилися підозри, що Ваші телефони прослуховуються або за Вами встановлено стеження — сміливо звертайтеся до групи компаній « Антарес – 2000 » за допомогою. Наші фахівці, завдяки своїм умінням і навичкам виконають перевірку приміщень на виявлення підслуховуючих пристроїв, як у приміщеннях, так і в транспортних засобах. Перевірка проводиться на наявність «жучків», електронних приладів фіксації інформації, прихованих камер відеоспостереження та інших засобів, що дозволяють здійснювати прихований збір інформації. Якщо на даний момент немає підозр, що Вас хтось підслуховує, перевірка приміщень на прослуховування проводиться виключно для профілактики. Переговори повинні проводитися без зайвих вух та очей конкурентів, а про таємницю приватного життя і говорити не варто — все дуже важливо.
Нашим клієнтам не потрібно думати, як знайти підслуховуючі пристрої, всі турботи про виявлення підслуховуючих пристроїв візьмуть професійні технічні фахівці групи компаній « Антарес – 2000 ». Тим більше для проведення заходів з пошуку прихованих засобів стеження потрібен досвід, набуті знання та прилади які відстежують  «жучоки».

Як виявити приховані прилади прослуховування приміщень або транспортних засобів?

Дослідження проводиться в кілька етапів:

1. Спочатку виробляється повна перевірка з використанням апаратів для пошуку «жучків»;

2. Потім проводиться радіомоніторинг;

3. Заключний етап — фізичний пошук.

У список заходів щодо повного професійного обстеженню на прослушку входять: перевірка автотранспорту, прилади зв’язку, побутовоа техніка, предмети інтер’єру, а також радіоефіру та візуальний огляд всіх предметів в кожному приміщенні.
Наші фахівці організують правильний захист від прослуховування, що дасть можливість впоратися з дією незаконно встановлених конкурентами прослуховуючих  пристроїв в офісах.  Ми розповімо про таке поняття як захист від прослушки і як використовувати отримані знання для безпечного ведення власного бізнесу.
Досвід нашої компанії гарантує не тільки якість всіх заходів щодо усунення прослуховуючих пристроїв, але і повну конфіденційність проведення перевірок з гарантованим результатом .
Прихована прослушка кабінету — актуальна тема, яка стосується не тільки представників бізнесу, але й громадських діячів, а також усіх, хто думає про власну безпеку. Існує велика кількість способів і пристроїв, які дозволяють прослухати офіс. В основному вони поділяються на ті, які використовуються на відстані і локальні, тобто знаходяться безпосередньо на об’єкті.

Прослуховування на відстані

Якщо встановити жучок або диктофон неможливо, може застосовуватися спрямований мікрофон. Він здатний вести аудіозапис на дистанції до 100 м. Наближатися до об’єкту не потрібно — в цьому його плюс. Але візуально пристрій досить помітний і вимагає маскування. В якості альтернативи йому використовується лазерний мікрофон. Він має набагато більший радіус дії — 500 м. Але і коштує значно дорожче. Прослуховування може працювати через стіну. Причому воно спокійно «візьме» перешкоду товщиною понад 30 см. Пристрій тулиться до стіни і регулюється під потрібні параметри.

Локальні пристрої

Досить однократного відвідування об’єкта, щоб встановити прослуховувальну апаратуру. Радіожучки передають сигнал по радіоканалу. Мають якісний звук, мініатюрні габарити, можуть встановлюватися без необхідності демонтажу. GSM-жучки — альтернатива попередньому типу обладнання. Мають велику, фактично нічим не обмежену, дальність сигналу і тривалий час роботи. Диктофони — ще один засіб прихованого спостереження. Можуть працювати кілька діб, мають невеликі розміри. Однак для отримання потрібних відомостей потрібен наступний зйом пристрою. Де шукати? Для тих, хто задається питанням «прослушка як виглядає», буде цікаво дізнатися, що будь-який предмет може приховувати загрозу. Ручки, запальнички, настінний, підлоговий, або навіть наручний годинник, зарядні пристрої для гаджетів, планшети, ноутбуки, чашки, рамки для фотографій — мініатюрний мікрофон може ховатися у будь-якому з цих предметів.

8 способів прихованого прослуховування

Радіомікрофон або жучок можна закріпити під столом просто на скотч. Може маскуватися в будь-яких предметах інтер’єру — від штор до квіткового вазона. Стільниковий телефон — за допомогою спецобладнання можна підключитися до телефону з будь-якої відстані і слухати вхідні та вихідні дзвінки, а також будь-які розмови, які відбуваються в робочому кабінеті. Диктофон зловмисники приносять з собою і залишають включеним в кабінеті. Телефонні лінії — жучок кріпиться на дротах в телефонній або звичайній розетці на 220В. Вікна кабінету прослуховуються за допомогою лазерного мікрофона. Комп’ютер або ноутбук — з екрана можуть «зчитуватися» потрібні дані за допомогою спецобладнання. Приховані відеокамери, як і жучки, можуть вбудовуватися в предмети інтер’єру. Стіни, стеля, вентиляція і навіть труби опалення можуть бути цікаві зловмисникам, які працюють за допомогою стетоскопа. Як перевірити чи є прослушка в кабінеті? На це питання є дві відповіді. По-перше, ви можете зробити це самостійно. Візуально огляньте приміщення. Перевірте, чи не з’явилося щось в кабінеті, чого раніше в ньому не було. Що виглядає або лежить дивно? Цей спосіб поверхневий і, як правило, малоефективний. Більш надійний варіант — довіртеся професіоналам. Якщо ви збираєтеся на важливу зустріч в незнайоме місце, якщо є сумніви в чесності партнерів, а також домашнього персоналу, підозрюєте стеження — необхідно провести перевірку. Група  компаній « Антарес – 2000 »  спеціалізується на виявленні пристроїв стеження в приміщеннях і технічних приладах. Ми скануємо лінії телефонного зв’язку, електроживлення, виконуємо радіомоніторинг об’єкта, досліджуємо спектр електромагнітного поля, скануємо предмети методом локації нелінійностей, проводимо обстеження тепловізором, оптичне сканування, обстеження транспорту на наявність сторонніх GPS-трекерів, надаємо спеціальну апаратуру, яка унеможливлює запис голосу під час переговорів. Ми знаємо все про те, як визначити чи є прослушка в приміщенні. У нас значний штат кваліфікованих фахівців і сучасна матеріально-технічна база, що складається з сертифікованих пристроїв.

Залиште заявку і ми вам передзвонимо

або телефонуйте:

(099) 097-18-88 (097) 097-18-88 (093) 097-18-88

    Натискаючи кнопку, я даю згоду на
    обробку Персональних данних