ФІЗИЧНА ОХОРОНА

Охорона приміщень, будівель, споруд та комплексів шляхом виставлення цілодобових постів по периметру об’єкта охорони

Залишити заявку

Приватна охорона «Антарес–2000» надає наступні види послуг:

Охорона приміщень, будівель, споруд та комплексів;
Охорона територій підприємства, складів та баз;
Охорона на контрольно-пропускних пунктах;
Охорона обєктів нафтогазового комплексу;
Охорона масових громадських заходів;
Охорона вантажних перевезень;
Особиста охорона фізичних осіб;
Цілодобова охорона із відеоспостереженням в онлайн режимі.

При укладанні договору на охорону приватна охорона «Антарес-2000» гарантує забезпечити кожен пост охорони службовою документацією згідно вимог Замовника. Також Замовнику будуть надані всі необхідні документи щодо охоронників (посвідчення охоронників, копії паспортів, довідки про відсутність судимості, медичних довідок та психо і наркологічного огляду).
Фізична охорона осіб забезпечується в будь який час доби по всій Україні охоронниками забезпеченими захисними касками, гумовими кийками, сльозоточивими та газовими балончиками, із захисними щитами та касками, озброєними зброєю дозволеною чинним законодавством із відповідними дозволами на кожен вид зброї індивідуально по кожному охороннику.
У разі потреби охорона супроводжується на автотранспорті приватної охорони «Антарес-2000» із включеними проблисковими маячками та можливістю виклику додаткових сил – груп швидкого реагування в будь якій кількості.
Всі охоронці підприємства забезпечені спеціальними засобами захисту дозволеними законодавством України, а саме: газовий балончик, пневматична зброя, засоби індивідуального захисту, та спеціальним одягом з розпізнавальними знаками належності до відповідного охоронного суб’єкта господарювання. Всі охоронці є членами громадського формування по захисту громадського порядку «Антарес-2000», котре забезпечує громадський порядок при масових заходах по всьому місту Полтава.

Охорона обєкту здійснюється:

365 днів в рік, 24 години на добу, без виключень на вихідні та святкові дні;
з контролем за цілісністю об’єкта та схоронністю майна, що в ньому зберігається;
з контролем за ввезенням та вивезенням (внесенням та винесенням) товарно-матеріальних цінностей на територію об’єкту;
за запровадженими Замовником на об’єкті пропускним та внутрішньо об’єктним режимами, встановленими відповідними розпорядженнями, наказами, інструкціями та за урахуванням всіх побажань Замовника.

Охорона обєктів нафтогазового комплексу

Охоронне агентство «Антарес-2000» має досвід та надає послуги з охорони особливо-важливих об’єктів з обмеженим доступом та спеціальним режимом роботи об’єктів нафтогазової галузі по всій Україні.
Охорона здійснюється приватною охороною «Антарес-2000» та його філіями, а саме, філія:

«Відокремлений спеціалізований охоронний підрозділ по охороні особливо важливих об’єктів нафтогазової галузі  «Антарес-2000»
«Відокремлений спеціалізований охоронний підрозділ по охороні особливо важливих об’єктів нафтогазової галузі  «Антарес-2500»
«Відокремлений спеціалізований охоронний підрозділ по охороні особливо важливих об’єктів нафтогазової галузі  «Антарес-3000»

Всі філії мають досвід охорони особливо важливих об’єктів таких стратегічних підприємств як ПАТ «Укргазвидобування», ПАТ «Укртранснафта», ПАТ «Укртрансгаз» як об’єктами підвищеної небезпеки.

Охорона масових громадських заходів

Приватна охорона «Антарес-2000» є засновником громадського формування по охороні громадського порядку «Антарес-2000», зареєстрованого в 2010 році. У відповідності до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».
Громадське формування створене для участі в охороні громадського порядку, сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам та органам виконавчої влади, а також посадовим особам у запобіганні та припиненню адміністративних правопорушень і злочинів, захисту житті та здоров’я громадян, інтересів суспільства та держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуаціях.

Охорона вантажних перевезень

Приватна охорона «Антарес-2000» має в своєму розпорядженні власні високої прохідності автомобілі, які використовує для своєї діяльності. Весь автотранспорт обладнаний засобами радіотехнічного зв’язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами у порядку, визначеному Міністерством внутрішніх справ України. Кількість автотранспорту – 60 од.
Приватна охорона «Антарес-2000» для забезпечення охоронних послуг використовує наявні у нього засоби професійного радіозв’язку стаціонарні – 40 комплектів марки КЕНВУТ, мобільні засоби радіо зв’язку – 100 комплектів марка КЕНВУТ, та переносні засоби зв’язку – 250 комплекти марка АЙКОМ, які використовуються на підставі Дозволу №53-8013-77696 на експлуатацію радіоелектронних засобів УКХ радіо зв’язку, виданий Українським Державним центром радіо частот від 11 листопада 2008 р.

Охорона на контрольно-пропускних пунктах

Також, приватною охороною «Антарес-2000» надаються послуги з охорони готельно-ресторанних комплексів, медичних та навчальних установ, державних та органів місцевого самоврядування установ — забезпечується пропускний режим установ різних форм власності, а саме:

Охорону об’єктів згідно вказаних вимог, включаючи вихідні та святкові дні;
Контроль за цілісністю об’єкта та схоронністю майна, що на ньому зберігається;
Контроль за ввезенням та вивезенням (внесенням та винесенням) товарно-матеріальних цінностей на територію об’єкту;
Здійснення контролю за запровадженими Замовником на об’єкті пропускним та внутрішньо об’єктним режимами, встановленими відповідними розпорядженнями, наказами, інструкціями.

Особливостями діяльності приватної охорони «Антарес-2000» є спроможність забезпечувати посилення охорони під час виникнення нестандартних ситуацій на об’єкті!

Залиште заявку і ми вам передзвонимо

або телефонуйте:

(099) 097-18-88 (097) 097-18-88 (093) 097-18-88

    Натискаючи кнопку, я даю згоду на
    обробку Персональних данних