ПІДГОТОВКА ОХОРОНЦІВ I-IV РОЗРЯДІВ

Комплексне професійно-технічне навчання

Залишити заявку
ПІДГОТОВКА ОХОРОННИКІВ ТА ОХОРОНЦІВ

(наказ Міністерства освіти  і науки України № 169-Л від 18.06.2020р. )

 

У центрі спецпідготовки  Товариства з обмеженою відповідальністю « Антарес-2000» з дійснюється професійно-спеціальне навчання за програмами курсової і індивідуальної підготовки та підвищення кваліфікації персоналу охорони державних та недержавних охоронних підприємств у відповідності з Державним стандартом професійно-технічної освіти ( ДСПТО 5169-ОК, 74, 60-2011), якій був затверджений Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерством праці та соціальної політики України.

З 19 грудня 2010 року вступили в дії нові «Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з надання послуг, пов’язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг, з охорони громадян». Даним законодавчим актом встановлено жорсткі вимоги до організації охорони об’єктів недержавними охоронними підприємствами, нові кваліфікаційні характеристики персоналу охорони цих підприємств і чітка градація охоронюваних об’єктів за категоріями важливості (категорії «А», «Б» і «В»). Так, у ст. 3.2, 3.4. визначено що, охоронники підприємства повинні відповідати кваліфікаційним вимогам, визначеним наказом № 336 від 29.12.2004р. Міністерства праці та соціальної політики України.

Охоронна діяльність повинна здійснюється тільки персоналом, які перебувають у штаті підприємства і відповідають кваліфікаційним вимогам, встановленими цими Ліцензійними умовами. Аналогічні вимоги встановлені і до персоналу, який здійснює технічну охорону об’єктів та оперативне реагування. Невиконання охоронним підприємством даних вимог до персоналу є протизаконним і тягне за собою позбавлення ліцензії на охоронну діяльність.

 

Зразки державного свідоцтва та додатку про навчання у ТОВ « Антарес-2000»

Програми підготовки охоронників кваліфікації 1-6 розряду

 

ПОШАГОВИЙ  ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАННЯ  :

 

1. Ви залишаєте заявку по телефону або на цьому сайті ( 0672989608 , 0675359141)

2. Наш фахівець докладно розповість Вам, як буде проходити навчання і які необхідні документи треба надати.

3. Після проведеня навчання , Ми видаємо вам документи свідоцтво з додатком.

В період карантину  навчання нашими спеціалістами може проводиться дистанційно.

ОПЛАТА ПОСЛУГ

Ми використовуємо гнучкий підхід в питаннях оплати послуг і загальної цінової політики Асоціації, який враховує як можливості й побажання Клієнта, так і особливості конкретного дослідження. Можливі різні форми розрахунку.

Ми знайдемо з Вами спільну мову

Залиште заявку і ми вам передзвонимо

або телефонуйте:

(099) 097-18-88 (097) 097-18-88 (093) 097-18-88

    Натискаючи кнопку, я даю згоду на
    обробку Персональних данних