Охорона будинків, квартир

Залишити заявку

Приватна охорона «Антарес-2000» надає комплекс охоронних послуг, спрямованих на виявлення та знешкодження злочинних посягань на Ваше особисте майно, а саме: — квартири, будинки, гаражі, господарчі будівлі та інше.

• Наші фахівці безкоштовно проведуть розрахунок вартості проведення монтажних робіт по встановленню технічних засобів охоронної та тривожної сигналізації, запропонують різні варіанти захисту Вашого майна. А також запропонують найвигідніший акційний економ пакет по ціні від 1100 грн.

1.Системами охоронної сигналізації: приладами провідної сигналізації  Лунь та безпровідної Аякс.

2.Системами відео спостереження: будь якої складності , з виведення на мобільний пристрій замовника. Інтеграція відео нагляду в охоронну систему. Ми додатково можемо встановити пожежні датчики та датчики затоплення, датчики блискозахисту та інші.

• На протязі 1 доби інженери нашої технічної служби проведуть обладнання Ваших приміщень сучасними засобами охорони, з підключенням на пульт централізованої охорони.

• Чергова ПЦО цілодобово реагує на надходження тривожних сповіщень, та повідомляє ГШР про рух злодія в приміщеннях, сигналізує про розбиття вікон, тривожної сигналізації, витік води або газу та інше.

• ГШР при отриманні сигналу тривоги проводить реагування найкоротшим шляхом до Вашого об’єкту, та по прибуттю здійснює оперативно-пошукові заходи щодо з’ясування причин надходження тривоги, забезпечують виявлення та затримання злочинців.

• Всі тривоги які надходять з Вашого об’єкту, ми можемо вивести Вам на смартфон.

• Мобільна тривожна кнопка: на смартфоні встановимо програму, завдяки якої Ві можете почувати себе в безпеці 24 години на добу.

• Охорона периметру: фіксує спробу проникнення на об’єкт, що охороняється на першому рубежі охорони.

 

Постійно діють різноманітні акційні пропозиції !!!

(які можливо переглянути в розділі Акції!!)

Залиште заявку і ми вам передзвонимо

або телефонуйте:

(099) 097-18-88 (097) 097-18-88 (093) 097-18-88
    Натискаючи кнопку, я даю згоду на обробку
    Персональних данних