Монтаж сигнализації

Залишити заявку
ПРО ПОСЛУГУ

Ми маємо штат кваліфікованих інженерів, які проведуть безкоштовне обстеження та запропонують Вам декілька варіантів захисту Вашого майна, з подальшим обладнанням системами  в найкоротший термін :

Система охоронно-тривожної  сигналізації : автоматизований комплекс для охорони різних об’єктів майна (будівель, включаючи прилеглу до них територію, окремих приміщень, автомобілів, водного транспорту, сейфів тощо).Основне призначення — попередити, по можливості запобігти або сприяти запобіганню ситуацій, в яких буде завдано шкоду людям або матеріальним і не матеріальним цінностям, пов’язаних насамперед з діями інших осіб. Система  сповіщає власника або оточуючих людей за допомогою звукових або світових  сигналів о несанкціонованому проникненні  на охороняемий об’єкт.

Система пожежної сигналізації — сукупність технічних засобів, призначених для виявлення пожежі, обробки, передачі в заданому вигляді повідомлення про пожежу, спеціальної інформації та видачі команд на включення автоматичних установок пожежогасіння і включення виконавчих установок систем протидимного захисту, технологічного та інженерного обладнання, а також інших пристроїв протипожежного захисту.

Установки і системи пожежної сигналізації, оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі повинні забезпечувати автоматичне виявлення пожежі за час, необхідний для включення систем оповіщення про пожежу з метою організації безпечної (з урахуванням допустимого пожежного ризику) евакуації людей в умовах конкретного об’єкта.

Система відео спостереження будь якої складності , з віддаленими робочими місцями та виведення на мобільні пристрої замовника. Інтеграція відео нагляду в охоронну систему.

Система контролю доступу : турнікетів , систем обліку робочого часу на підприємствах , установах, банках з використанням фізичних захищених карток, по відбитку пальця та сітківки ока.

Система охорони периметру  : фіксує спробу проникнення на об’єкт , що охороняється на першому рубежі охорони. Устаткування охорони периметра є найбільш ефективним засобом захисту від несанкціонованого проникнення, оскільки видає сигнал тривоги задовго до того , як зловмисник може проникнути в особливо важливі зони.

Всі монтажні роботи будуть проведені в найкоротший термін від 1 до 5 днів.

Залиште заявку і ми вам передзвонимо

або телефонуйте:

(099) 097-18-88 (097) 097-18-88 (093) 097-18-88
    Натискаючи кнопку, я даю згоду на обробку
    Персональних данних